תרגום דפי אינטרנט

בדרך כלל תרגום דפי אינטרנט הוא שירות אותו אנו צריכים לבצע כאשר אנו מעוניינים לבצע תרגום לכל האתר שלנו. הנה כמה דוגמאות…

תרגום חנות אינטרנטית

יש המון אנשים שמוכרים מגוון של שירותים ומוצרים דרך הרשת על ידי הקמת חנות אינטרנטית. מעצבי תכשיטים מוכרים את יצירותיהם, חנויות ספורט מוכרות ציוד ובגדי ספורט, חנויות חשמל שמוכרות מכשירי חשמל, חברות לכתיבת תוכן המוכרות שירותי תוכן מסוגים שונים ועוד ועוד…

אותם בעלי חנויות מבינים כי אם יבצעו תרגום של החנות שלהם, כלומר יאפשרו גם לאנשים שלא דוברים את השפה העברית לבצע רכישות דרך האתר זה יעניק להם כוח קנייה גדולה יותר, יאפשר להם להגיע ליותר אנשים וכך גם להגדיל את אחוז המכירות שלהם. תהליך של תרגום חנות אינטרנטית כולל מן הסתם את תרגום עמוד האודות של החנות, תרגום כל המוצרים הנמכרים בחנות. חשוב לזכור, כי אם אנו פותחים את החנות שלנו גם לקהל קנייה מחוץ לישראל, יהיה עלינו לספק גם שירותי שילוח בינלאומיים ולכן חשוב לקחת בחשבון את כל הנתונים הללו.

תרגום אתרי תוכן

תרגום של אתרי תוכן המספקים לקהל הגולשים מידע אינפורמטיבי במגוון של נושאים, נפוץ גם הוא בעידן הדיגיטלי בו אנו נמצאים. כל בעל אתר יכול לתרגם את האתר שלנו מכל שפה לכל שפה וכך לאשר לכמות גדולה יותר של גולשים להיחשף אליו וזה לא משנה באיזה תחום או במה האתר עוסק. כאשר אנו מבצעים תרגום מקצועי לדפי האינטרנט באתר שלנו אנו מגדילים משמעותית את הסיכוי שיותר אנשים ייכנסו לאתר שלנו, שכן מחקרים מראים כי לאנשים יש נטייה לגלוש באתרים בהם מוצגים טקסטים בשפה שבה הם רגילים לדבר.

 

אם יש לכם אתר אינטרנט פעיל בשפה העברית או האנגלית, כדאי לבדוק את האופציות של תרגום האתר לשפות נוספות, תגדילו משמעותית את התנועה הפוטנציאלית באתר, תחשפו יותר אנשים לאתר שלכם וכך גם תוכלו לשפר את אחוז המכירות שלכם בעתיד הקרוב.

נסו לתרגם בעצמכם: