קבל הצעת מחיר

או צרו איתנו קשר ע"י הטופס

אימייל:
משפה:
לשפה:
הערות:
קובץ:
כמות מילים:
טוען   מעלים ושולחים הקובץ, נא להמתין...

*לעולם לא נשתמש במייל שלך לשליחת דואר ספאם או נעשה בו שימוש לרעה אחר

תרגום מסמכים לשפה העברית מכל שפה

חברת תרגום רצינית' כמו חברת תרגם לי מעסיקה מגוון רחב של מתרגמים לשפות שונות ולמטרות שונות, משימת התרגום הפכה בשנים האחרונות למקצוע נדרש היות וכל עולמנו קטן, המציאות מכתיבה שמירה על קשר והתפתחות עסקית מעבר לגבולות ישראל ולכן גם כמות המידע והחומר שנמסר לתרגום גדל בצורה משמעותית.

תרגום לעברית מאנגלית לדוגמא הינו אחד מליבת העיסוק של תרגם לי, האנגלית שהינה השפה העסקית המקובלת בכל העולם בכלל ובישראל בפרט תופסת נפח תרגום רב כאשר אנו מפנים את החומר לתרגום למתרגמים אשר הינם דוברי שפת אם ולא רק אלה מחזיקים בתואר ראשון לפחות בנושא שאליו הם כותבים, ידיעת מטרת המסמך פעמים רבות קובע את אפיון המסמך דהינו מהי רמת הכתיבה ובחירת המילים בהתאם. תרגום מעברית לאנגלית דורש מיומנות נרכשת וזאת מהסיבה שאוצר המילים באנגלית דגול פי כמה מזה שבעברית וחשוב לבחור בביטויים הנכונים כמו גם שימוש בז'רגון מקצועי, כל תרגום מקבל את מלוא תשומת הלב כמו גם אחריות שמעניקה חברת תרגם לי על הביצוע, (בכפוף לתקנון).

תרגום לכל שפה כמעט של חומר מקורי בעברית מתאפשר היות ולחברת תרגם לי ניסיון של מספר שנים בתחום והקשר למגוון רחב של מתרגמים. בישראל קיים מגוון רחב של דוברי שפות וישנם תחומים שלהם דווקא תרגום מרוסית לעברית לדוגמא תופס מנפח הפעילות בעיקר כאשר יש לתרגם מסמך משפטי לרשויות ישראל, ניתן לקבל חתימת נוטריון על התרגום. (שירות זה ניתן בכל שפה לא רק לתרגום משפטי מהשפה הרוסית כמובן.)

לפני שאתם קובעים אם איזו חברת תרגום אתם מתקשרים ונותנים להם את עבודת תרגום המסמכים או כל דבר אחר, פנו לתרגם לי לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, ההצעה יכולה להישלח דרך כתובת המייל באתר ותקבלו מענה כמעט מיידי. היות ורב לקוחותינו הינם מהמגזר העסקי אנו יודעים מה זה אומר לעמוד בזמנים והמטרה שעומדת לנגד עינינו הינה לתת מענה מקצועי ללא פשרות תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת לכל סוגי התרגום ולכל האוכלוסיות.

 

--------------------------------------------------------------------------------


לקבלת הצעת מחיר לתרגום והערכת זמן, צרו איתנו קשר עכשיו

 במייל team@targem-li.co.il , או צרו קשר דרך האתר

או התקשרו אלינו בטלפון 077-4203070.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 


 

שפות תרגום