קבל הצעת מחיר

או צרו איתנו קשר ע"י הטופס

אימייל:
משפה:
לשפה:
הערות:
קובץ:
כמות מילים:
טוען   מעלים ושולחים הקובץ, נא להמתין...

*לעולם לא נשתמש במייל שלך לשליחת דואר ספאם או נעשה בו שימוש לרעה אחר

תרגום אנגלית עברית – תחום ההתמחות שלנו!

תרגומים מאנגלית לעברית הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד ממרכזי העיסוק של חברות תרגום שונות, תרגום אנגלית לעברית של מסמכים שונים כגון מסמכים משפטיים, מידע שיווקי ותרגום של אתרי אינטרנט כמו גם קורות חיים או תרגום של מאמרים, בכל מקרה נראה כי ישראלים רבים זקוקים לתרגום מאנגלית לעברית ומשתמשים בשירותי חברת תרגום על מנת לקבל תוצאה סופית איכותית ואמינה הן ברמת התרגום כמו גם ביחסי עבודה טובים שבאה לידי ביטוי בזמני עבודה קצרים ולקיחת אחריות על העבודה.

חברת תרגם לי הקיימת כבר מספר שנים מספקת שירותי תרגום מסמכים מקצועי למגוון רחב של נושאים. תרגומים נעשים כל יום דרך המערכת הממוחשבת של תרגם לי המאפשרת לכם כלקוחות לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במהירות על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי אישור וביצוע עבודת התרגום דרך תרגם לי. רבים חושבים שהיום כאשר האינטרנט משמש כמרכז מידע מדהים ניתן גם לקבל בעזרתו תרגום מקצועי בשפה האנגלית, אך לא כל הדבר, תרגום מקצועי מתבסס על מספר עקרונות שלעת הזמן הזה התוכנות הממוחשבות אינם מסוגלות להתעלות מעליו, דוגמא לכך הינה ההקשר ביחס לביטוי מסוים והיכולת לתרגם נכונה בהקשר – קונטקסט של הביטוי.

תרגום אנגלית עברית תלוי במספר רב של גורמים, מהי מטרת המסמך, מיהו קהל היעד, עקביות בשימוש בביטויים הקשורים לעסק ספציפי – נישה שעליהן מתייחס התרגום ועוד... יכולת ניסוח של משפטים בעברית שונה מאנגלית ולכן חייב המתרגם לשלוט בשפה ברמה גבוה בנוסף להבנת החומר לתרגום לפחות ברמה העקרונית ולכן עם תרגם לי עובדים מספר מתרגמים מאנגלית לעברית שלהם תואר ראשון במגוון נושאים ומכירים ויודעים להבטיח שאת החומר שתמסרו לתרגום תקבלו בחזרה באיכות ללא פשרות ובתרגום מקצועי לגמרי.

 


לקבלת הצעת מחיר לתרגום והערכת זמן, צרו איתנו קשר עכשיו

 במייל team@targem-li.co.il , או צרו קשר דרך האתר

או התקשרו אלינו בטלפון 077-4203070.
 

שפות תרגום