קבל הצעת מחיר

או צרו איתנו קשר ע"י הטופס

אימייל:
משפה:
לשפה:
הערות:
קובץ:
כמות מילים:
טוען   מעלים ושולחים הקובץ, נא להמתין...

*לעולם לא נשתמש במייל שלך לשליחת דואר ספאם או נעשה בו שימוש לרעה אחר


תרגום מסמכים מקצועי

לעיתים אנו נדרשים לתרגם מסמך מעברית לאנגלית או לשפה אחרת אך אין בידנו את אוצר המילים או איננו יודעים את הטרמינולוגיה המקצועית אליו אנו נדרשים בתרגום המסמך, גם פניה אל תוכנות תרגום אוטומטיות כגון זאת של גוגל לא עוזרת הרבה היות והתרגום מבוצע כלשונו ללא התחשבות בביטויים המקצועיים או תחביר נכון ולכן פניה לתוכנות אילו עדיין לא מספקת את הסחורה. פניה לחברת תרגום הינה הפתרון האולטימטיבי כאשר מסירת החומר לתרגום מעולם לא הייתה פשוטה כל כך ונגישה.

חברת תרגם לי מתמחה בתרגום מסמכים למגזר העסקי והן לפרטי, בתרגום מסמך מקצועי מעבירה חברת התרגום את החומר לתרגום למתרגם מקצועי דובר שפת אם של השפה אליה מתרגמים,המתרגם לרב בעל תואר כזה שמתאים למסמך אליו נדרש התרגום, מכאן שהמסמך המתורגם יבוצע ברמות הגבוהות תוך התייחסות לעולם התוכן אליו מתייחס המסמך וקהל היעד כמובן, בחירת הביטויים והז'רגון המקצועי שיהיה בשימוש יתאים את עצמו בצורה מלאה לעולם התוכן הרלוונטי.

תרגום מסמכים מעולם לא היה פשוט יותר ועשרות לקוחות מרוצים שעובדים איתנו באופן שוטף ממשיכים לבצע תרגומים מעברית לאנגלית לדוגמא של חומר מקצועי ומסמכים הקשורים לעיסוקכם. בחירת חברת תרגום לרב מלווה בהמלצה של מישהו שכבר ביצע תרגום מקצועי ולכן גלשו באתר לחלק בו ניתן לקרוא מכתבים של לקוחות מרוצים שכתבו לנו אחרי שקיבלו שירותי תרגום בזמן קצר ובמקצועיות ברמה כזו שהחליטו לשתף אתכם בחוויה של עבודה מול חברת תרגם לי – חברה לתרגום מסמכים מקצועית שעובדת כבר מספר שנים מול לקוחות מרוצים ומבצעת תרגומים לכל השפות בזמן קצר תוך שמירה על איכות תרגומים ללא פשרות.

חברת תרגם לי נותנת לכם אחריות מלאה על התרגומים (בהתאם לתקנון) כך שבמידה ואינכם מרוצים מהתרגום גם אחרי הגהה ומקצה שיפורים תוכלו לקבל את כספיכם בחזרה, אנו מאפשרים זאת מכוון שמקרים אלו נדירים במיוחד ועדיין לא קרה מקרה של לקוח שקיבל מאיתנו תרגום ולא היה מרוצה ברמה כזו שלא יכולנו לתקן או אפילו לכתוב מחדש וזאת על מנת לתת שירות ללא פשרות.

 


 לקבלת הצעת מחיר לתרגום והערכת זמן, צרו איתנו קשר עכשיו
 במייל team@targem-li.co.il , או צרו קשר דרך האתר
או התקשרו אלינו בטלפון 077-4203070.


 


 

שפות תרגום